Over Sportinschrijving.nlContactAccount aanmakenInloggen
 
 
 

Introductie
Wedstrijdkalender
Uitslagen

Uitslagen



Uitslagen Magic Marine Easter Regatta 2013

Optimist - Bronze
Optimist - Gold
Optimist - Silver

Uitslag Optimist - Bronze

 
Scores take into account 1  discard
 
No Sailno Name Scores 1 2 3 4 5 6 7 8
1 NED 3129 Pim Jager 222,0 45 34 51 26 (dsq) 59 5 2
2 NED 3023 Coen Minderhoud 222,0 47 56 36 21 40 (66) 4 18
3 NED 3031 Berend Ramuz 231,0 (bfd) 59 59 30 22 47 13 1
4 GER 13117 Max Krause 236,0 35 (66) 29 56 51 45 8 12
5 NED 2962 Bas de Meij 238,0 56 16 47 53 53 (58) 9 4
6 NED 3112 Quinten Bramervaer 246,0 34 44 (50) 31 40 49 17 31
7 NED 3107 Charlotte Smit 250,0 (57) 51 52 51 36 12 42 6
8 BEL 1082 Kirsten Bultynck 250,0 51 34 24 52 42 (54) 23 24
9 GER 12104 Julius Hirschberg 251,0 52 49 33 55 56 (62) 3 3
10 GBR 5627 Deryn MAY 257,0 44 45 48 52 41 (dsq) 12 15
11 BEL 1127 Lander Bultynck 257,0 57 41 (bfd) 15 dne 35 21 19
12 BEL 1130 Eline Verstraelen 259,0 38 37 59 (61) 48 34 11 32
13 NED 2868 Jean Marc Plevier 259,0 56 26 43 38 39 (bfd) 27 30
14 GBR 6205 Oliver HILL 261,0 8 (bfd) 49 bfd 24 62 2 47
15 NED 2998 Ninah Hubregtse 263,0 52 40 42 22 (62) 51 51 5
16 SWE 4375 Caroline Pettersson 264,0 (bfd) 24 47 48 47 63 7 28
17 GBR 6050 Flavia TRITTO 264,0 35 28 dns 44 40 (bfd) 22 26
18 USA 18272 Jax van der Veen 265,0 (63) 52 25 50 61 29 26 22
19 GER 12002 Hanna Wille 266,0 36 36 56 (62) 52 32 45 9
20 USA 19470 Brendan Little 268,0 (68) 27 44 27 62 51 44 13
21 EST 189 Henri Silluta 275,0 60 61 21 46 56 (bfd) 24 7
22 BEL 1132 Thibaud Van Eupen 276,0 (54) 51 45 39 36 30 41 34
23 SWE 4392 Theá Bergqvist 279,0 55 41 58 49 8 (61) 32 36
24 SWE 3949 Magnus Tryselius 279,0 40 55 (62) 44 38 59 10 35
25 SWE 4247 Tyra Pantzar 284,0 50 (54) 54 24 50 43 30 33
26 SWE 4312 Filip Karlsson 285,0 29 17 57 (bfd) 44 bfd 28 39
27 GER 13131 Anton König 287,0 41 (dns) 66 bfd 43 53 1 14
28 SUI 1637 Sarah Bos 289,0 (62) 28 45 30 57 46 39 44
29 DEN 8131 Troels Larsen 290,0 56 37 34 (58) 43 44 25 51
30 NED 2949 Ivo Polderman 293,0 39 55 (58) 57 53 29 18 42
31 CZE 70 Veronika Zivna 294,0 35 54 46 (58) 34 52 46 27
32 NED 3104 Hilde de Haas 300,0 49 52 29 (dns) dns dns 20 8
33 BEL 1093 Marie-Julie Seurynck 308,0 30 53 24 43 59 (bfd) 56 43
34 USA 17663 Celine de Araujo 312,0 58 50 52 54 (60) 48 29 21
35 GER 11800 Anna-Lisa Wenzel 312,0 49 57 (61) 49 31 55 34 37
36 EST 182 Mihkel Paal 314,0 59 63 (dns) 36 59 42 15 40
37 SWE 4368 Matilda Krantz 315,0 51 49 bfd 52 47 (bfd) 36 11
38 GER 13111 Marla Bergmann 315,0 43 62 50 22 55 (bfd) 38 45
39 NED 3140 Job Pier 318,0 42 47 44 47 (52) 52 48 38
40 BEL 1120 Jenthe Verstraelen 322,0 53 (67) 65 60 42 27 58 17
41 NED 2892 Edward Heijmeijer 322,0 bfd 55 49 32 49 39 (bfd) 29
42 NED 2999 Ryan Haitsma 323,0 51 43 54 44 (raf) 49 57 25
43 BEL 1126 Manon Swaelen 327,0 55 60 53 60 48 37 14 (61)
44 NED 3033 Floortje Chevalier 328,0 48 45 (65) 59 63 27 40 46
45 IRL 1459 Emily Whitaker 328,0 53 46 36 55 (60) 48 35 55
46 NED 2954 Marit Rozendaal 328,0 43 47 52 (61) 54 54 37 41
47 GER 12201 Georg Müller 332,0 (dns) dns dns 40 bfd dns 6 10
48 IRL 1422 Rachel Eggers 335,0 66 (bfd) 56 63 54 60 16 20
49 GER 12225 Moritz Jung 337,0 58 56 60 39 61 (64) 47 16
50 IRL 1150 Cliona Coyle 354,0 55 60 (62) 53 62 46 19 59
51 BEL 969 Bente Ravelingien 355,0 61 58 (63) 36 46 36 62 56
52 SWE 4257 Alice Lindberg 357,0 47 57 54 54 (63) 42 49 54
53 GER 12086 Elisabeth Mueller von Blumencr 370,0 dns 38 31 59 58 (bfd) 53 62
54 IRL 1451 Patrick Coyle 381,0 54 64 38 (66) dne dne 31 52
55 SWE 4108 Gustaf Lewerth 383,0 61 59 46 62 (dnf) bfd 63 23
56 SWE 4506 Hugo Delvéus 383,0 (bfd) 43 53 61 54 bfd 43 58
57 BEL 1118 Margaux Keppens 389,0 58 62 61 (65) 46 53 59 50
58 SWE 4276 Isak Rydholm 390,0 (dns) dns dns 23 49 bfd 33 dns
59 EST 187 Randal Annus 391,0 (bfd) 56 51 57 59 61 54 53
60 BEL 1107 Jeroen Peels 393,0 64 (bfd) 57 58 58 57 50 49
61 BEL 1016 Justine Van Tongel 402,0 60 58 56 (67) 66 54 60 48
62 SWE 4467 Elin Nordin 402,0 59 61 55 64 (65) 51 55 57
63 SWE 3959 Julia Henriksson 417,0 62 (68) 60 63 67 50 52 63
64 BEL 1052 Frederique Van Eupen 445,0 60 (bfd) 67 53 63 68 dns 64
65 CZE 71 Katerina Zivna 454,0 69 59 (dns) 64 64 67 61 dns
66 SWE 4065 Carl Lewerth 465,0 61 65 (dns) 65 dns dns bfd 60
67 GER 12694 Frederica Braatz 489,0 (dns) dns dns dns dns dns dns dns
67 NED 2993 Jelle de Haas 489,0 dns dns dns (dns) dns dns dns dns
69 BEL 1147 Boris Rappe 500,0 (dns) dns dns dns dns dns dns dns
 
 RDG-results are as follows:
  SWE 3949 Magnus Tryselius race 6: 57 scores
 


Uitslag Optimist - Gold

 
Scores take into account 1  discard
 
No Sailno Name Scores 1 2 3 4 5 6 7 8
1 NED 3147 Stijn Paardekooper 24,0 1 1 8 3 2 1 8 (21)
2 NED 3146 Olin Houtman 35,0 8 2 7 5 1 2 (19) 10
3 NED 3125 Scott Meijntjes 38,0 3 7 7 2 (10) 10 5 4
4 GBR 6201 William HALL 39,0 6 8 4 (14) 3 5 11 2
5 SWE 4403 Oscar Engstrom 44,0 3 6 3 2 (15) 3 13 14
6 NED 3150 Scipio Houtman 50,0 6 20 1 7 7 8 (44) 1
7 NED 3145 Eefje Nissen 51,0 4 6 4 11 3 2 21 (bfd)
8 NED 3098 George In der Maur 55,0 11 3 5 8 24 2 2 (34)
9 NED 3144 Piet Hein Kraan 63,0 5 3 6 5 4 9 31 (42)
10 GBR 6182 Ben GRAY 63,0 13 10 14 4 5 11 6 (54)
11 USA 18083 Ryan Hennessey 70,0 8 1 3 15 2 3 (bfd) 38
12 NED 3126 Laila Vd Meer 75,0 2 9 5 7 12 5 35 (raf)
13 GBR 6190 Jamie HARRIS 79,0 4 19 2 16 23 3 (57) 12
14 NED 3139 Finn Holtrop 88,0 2 2 20 1 22 11 30 (58)
15 SWE 4518 Hugo Westberg 96,0 16 9 1 17 15 24 14 (40)
16 BEL 1153 Lennert Steelandt 98,0 1 2 (raf) bfd 1 15 4 3
17 NED 3057 Thomas Westerhof 104,0 29 1 1 38 8 24 3 (43)
18 EST 179 Kaarel Paal 105,0 22 4 15 6 5 (bfd) 20 33
19 NED 3148 Esmée van Drielen 109,0 3 18 2 34 16 4 32 (bfd)
20 GBR 5942 Joshua HAYNES 109,0 15 6 10 2 24 25 (raf) 27
21 NED 3088 Robin Becker 109,0 30 4 11 10 13 35 (46) 6
22 BEL 1145 Pepijn Orbie 110,0 4 (bfd) 10 9 17 1 34 35
23 GBR 6086 Iago DAVIES 111,0 12 5 13 36 21 19 (bfd) 5
24 GBR 6089 Gethin OWEN 114,0 9 9 13 (40) 28 4 23 28
25 GBR 6169 Alex SMALLWOOD 123,0 5 49 6 33 14 7 9 (53)
26 USA 19821 Jordan Bruce 123,0 12 8 20 18 (61) 9 10 46
27 USA 17717 Sebastian Clark 124,0 10 38 27 6 9 33 1 (49)
28 NED 3151 Teun In der Maur 124,0 24 14 22 3 20 14 27 (48)
29 NED 2903 Jelmer Velds 124,0 10 7 23 11 35 22 (49) 16
30 GBR 6080 Alistair GRANT 125,0 32 (39) 15 19 16 18 17 8
31 SWE 4515 Olle Aronsson 125,0 16 19 21 17 19 13 (52) 20
32 USA 17071 Connor Mraz 126,0 7 17 14 10 39 32 7 (55)
33 NED 2889 Douwe Velds 128,0 21 30 12 13 4 35 (61) 13
34 EST 130 Keith Luur 130,0 21 21 31 17 25 6 (38) 9
35 GBR 5973 Ciaron JONES 140,0 (bfd) 13 6 19 17 31 22 32
36 NED 3089 Lars Postma 141,0 17 7 47 27 4 6 33 (59)
37 BEL 1135 Isaura Maenhaut 142,0 34 17 20 8 25 16 (65) 22
38 BEL 1156 Jasper Vandaele 143,0 14 21 32 7 6 15 48 (dsq)
39 GER 12800 Mats Jesper Krüger 144,0 18 29 (43) 9 5 14 40 29
40 GBR 6141 William HERITAGE 146,0 23 20 17 21 32 21 12 (39)
41 USA 19781 Luke Amone 147,0 2 28 4 (raf) 3 6 59 45
42 BEL 1149 Simon De Gendt 148,0 11 18 27 13 30 7 42 (52)
43 NED 3065 Titouan Savelon 149,0 5 57 16 (60) 6 19 28 18
44 GER 12925 Laura Schewe 150,0 12 19 38 12 11 (56) 47 11
45 GBR 6070 James HAMMETT 152,0 25 13 7 10 13 bfd 15 (bfd)
46 BEL 1140 Axelle Van Eupen 152,0 13 20 9 26 17 26 (51) 41
47 GBR 6052 Christopher JONES 153,0 17 44 28 1 41 4 18 (50)
48 USA 20401 Emma Marsden 156,0 38 15 12 37 11 14 29 (56)
49 USA 19187 Mariner Fagan 157,0 7 12 41 14 42 8 25 (57)
50 GER 12363 Erik Genthe 158,0 9 (bfd) 30 23 2 13 62 19
51 NED 3032 Brahma Behrend 159,0 9 51 11 (bfd) 1 12 60 15
52 USA 15132 Julia Reynolds 160,0 14 23 28 5 30 36 24 (60)
53 NED 3090 Manon van Dijk 163,0 14 11 32 23 19 39 (41) 25
54 NED 3067 Willem Mulders 166,0 32 29 23 (47) 10 7 39 26
55 GBR 6198 Rosie WILLIAMSON 168,0 27 23 17 20 12 39 (56) 30
56 NOR 3620 Herman Reiersen 170,0 7 52 22 4 31 17 37 (bfd)
57 USA 19820 Sam Bruce 171,0 10 23 2 3 50 30 53 (61)
58 GER 12710 Mathis Splieth 171,0 41 14 (51) 16 20 20 43 17
59 NED 3131 Dylan Spelde 172,0 24 14 33 28 (46) 5 45 23
60 NED 3027 Mick Hagoort 172,0 19 37 25 41 18 8 (50) 24
61 GER 12425 Henri Kolberg 178,0 40 32 (bfd) 13 14 17 55 7
62 GBR 6105 Dan ATHERTON 179,0 22 4 13 20 35 bfd 16 (bfd)
63 GBR 6017 Hattie ROGERS 182,0 (bfd) 13 bfd 6 6 15 26 47
64 NED 3081 Juan Camacho Soares 183,0 19 8 3 bfd 29 18 (dns) 37
65 GBR 6151 Sophie HOLLOWAY 191,0 52 12 22 37 25 12 (54) 31
66 GER 12799 Leonard Kosanke 193,0 1 25 bfd 21 31 10 36 (bfd)
67 NED 3045 Eline Latenstein 202,0 37 11 16 24 26 44 (64) 44
68 GER 12846 Moritz Bergenthal 211,0 27 (bfd) 35 16 9 25 63 36
69 GBR 5954 Dominic LEWIS 213,0 28 11 29 8 45 41 (66) 51
70 NED 3099 Annabelle Westerhof 228,0 20 bfd bfd 1 10 1 58 (bfd)
 
Scoring penalties are as follows:
  USA 19187 Mariner Fagan race 7 25, 25 --> 33 scores, scp
 


Uitslag Optimist - Silver

 
Scores take into account 1  discard
 
No Sailno Name Scores 1 2 3 4 5 6 7 8
1 SWE 4391 Albin Börjesson 146,0 (bfd) 22 11 55 22 23 3 10
2 GER 12897 Luke Willim 159,0 30 15 19 51 13 (dnf) 12 19
3 NED 2984 Tim Doppenberg 164,0 49 10 5 31 (57) 40 16 13
4 GER 12418 Til Neumann 165,0 23 22 30 (54) 12 44 10 24
5 BEL 1125 Lieze Ravelingien 175,0 37 (42) 14 42 18 25 28 11
6 SUI 1638 Marnix Bos 178,0 (bfd) 58 19 28 15 11 24 23
7 EST 131 Karsten Holter 180,0 32 42 42 (46) 33 10 18 3
8 SWE 4220 Simon Börjesson 180,0 20 33 (41) 30 29 38 5 25
9 GBR 5984 Hamish TAYLOR 180,0 17 (bfd) 17 45 27 21 45 8
10 IRL 1475 Clare Gorman 184,0 15 34 8 (bfd) 27 56 22 22
11 NED 2929 Emma Savelon 186,0 26 (44) 28 34 27 26 33 12
12 NED 2711 Isabelle Nooteboom 188,0 33 26 32 43 18 (45) 8 28
13 GBR 6038 Lucy MELLERS 190,0 42 45 8 (56) 38 16 32 9
14 BEL 1138 Mathilde Orbie 191,0 11 21 55 32 32 (bfd) 36 4
15 GBR 6193 Arthur FRY 192,0 33 16 9 40 29 (52) 35 30
16 GER 12551 Moritz Peitzner 194,0 34 12 (35) 25 26 34 34 29
17 NED 3011 Christopher Bol 194,0 (67) 38 18 41 52 13 15 17
18 BEL 1012 Thijs Peels 195,0 28 (raf) 48 11 23 21 30 34
19 GBR 6212 Arthur BROWN 197,0 18 (bfd) 48 31 51 27 21 1
20 NED 3117 Ole Nissen 197,0 19 33 26 48 28 36 (50) 7
21 GER 13173 Justus Wille 198,0 6 32 40 37 44 34 (53) 5
22 GBR 5903 Huw NUNN 205,0 40 (47) 31 33 9 37 17 38
23 NED 3123 Marleen Kraan 206,0 21 33 (bfd) 35 38 23 41 15
24 GBR 5496 Jessie MAIN 209,0 (54) 25 15 38 32 9 47 43
25 NOR 3699 Kristine Wilhelmsen 211,0 39 24 (bfd) 29 48 38 27 6
26 GBR 6200 Rhys LEWIS 214,0 46 42 (dns) 39 8 41 1 37
27 GER 12692 Adrienn Paul Farien 214,0 (65) 46 24 28 39 20 43 14
28 USA 20402 Ella Marsden 216,0 (bfd) 15 39 4 64 31 11 52
29 IRL 1445 Hugh Perette 216,0 44 50 18 (57) 41 23 14 26
30 IRL 1438 Dara Donnelly 217,0 23 bfd 34 15 (raf) 48 6 20
31 NED 2994 Lizet de Vries 218,0 31 53 49 29 (55) 28 7 21
32 GBR 5909 Alexandra SCHONROCK 218,0 31 (48) 37 27 21 42 20 40
33 NED 3073 Jelle Lourens 221,0 20 32 42 (49) 7 49 38 33
34 NED 2913 Barte van der Zijden 222,0 31 35 38 9 37 (43) 40 32
35 NED 3053 Florine Bramervaer 223,0 37 24 10 32 (49) 26 48 46
36 IRL 1444 Gemma Mc Dowell 225,0 (50) 27 37 41 14 16 46 44
37 USA 19629 Thomas Hall 225,0 18 30 19 24 34 (bfd) 52 48
38 SWE 4404 Gustav Granath 228,0 38 5 (63) 62 58 18 2 45
39 GER 13032 Maru Scheel 233,0 48 36 39 51 28 22 9 (55)
40 USA 18124 Sinead McManus 233,0 26 (bfd) 39 18 23 17 56 54
41 IRL 1448 Peter Fagan 234,0 25 31 33 26 37 43 (64) 39
42 NED 3055 Gerben Jaspers 235,0 39 31 21 14 (raf) 53 59 18
43 GBR 5723 Hannah ROBERTS-STRAW 240,0 (bfd) 27 9 25 60 29 63 27
44 NED 2819 Ole Vriethoff 240,0 25 48 45 12 35 24 (57) 51
45 NED 3082 Ties Verploegh 241,0 47 5 (bfd) 33 11 40 37 68
46 GBR 5974 Mila MONAGHAN 244,0 45 48 18 12 51 28 (61) 42
47 NED 3035 Ismene Usman 245,0 (45) 25 37 45 45 33 44 16
48 BEL 1105 Anouk Geurts 246,0 57 29 53 48 19 38 (70) 2
49 BEL 1098 Daan Ravelingien 246,0 22 41 41 50 33 28 31 (59)
50 SWE 4288 Filippa Skogfeldt 248,0 44 39 27 45 (50) 33 13 47
51 SWE 4489 Axel Pantzar 249,0 59 53 26 25 7 50 29 (60)
52 USA 19625 Marcus Abate 252,0 28 43 34 56 (64) 19 19 53
53 IRL 1324 Heather Spain 254,0 16 35 25 47 (raf) 40 42 49
54 USA 19623 Alex Abate 255,0 15 10 43 (bfd) 21 50 60 56
55 NED 3040 Hidde Iburg 255,0 24 40 40 34 (53) 30 51 36
56 GBR 5159 Fiona MACKAY 259,0 36 30 35 (59) 36 58 23 41
57 USA 18485 Owen Hennessey 260,0 26 3 (dns) bfd 43 45 4 67
58 GER 12278 Benita Ilgenstein 262,0 29 50 36 35 37 (65) 25 50
59 SWE 4500 Henrik Leijon 263,0 46 35 16 19 34 60 55 (63)
60 BEL 1128 Thomas Bouckaert 267,0 50 36 64 20 16 46 (68) 35
61 SWE 4468 Stina Granholm 268,0 48 16 44 42 30 22 (67) 66
62 USA 11662 Will MacDonald 268,0 41 39 40 35 55 32 26 (65)
63 USA 10199 Michael Burns 272,0 43 46 23 (bfd) 33 20 49 58
64 BEL 1026 Pauline Thys 278,0 33 26 (64) 18 57 55 58 31
65 NED 2928 Eliott Savelon 280,0 13 18 50 50 44 41 (66) 64
66 BEL 1078 Ingeborg Bultynck 280,0 27 (bfd) 55 22 20 47 39 70
67 SWE 4519 Julia Stalberg 284,0 36 54 26 29 47 31 (65) 61
68 GER 13073 Thore Kiesbye 286,0 46 31 46 46 26 37 54 (57)
69 SWE 4516 Hugo Mårdbrink 301,0 42 40 12 43 45 57 (69) 62
70 SWE 4295 Jonathan Krantz 312,0 53 22 30 42 56 47 62 (69)
 
 RDG-results are as follows:
  SWE 4500 Henrik Leijon race 6: 58 scores